Kullanım

Sohbet etmeden önce sistemimizin nasıl kullanıldığını bilmeniz gerekmektedir. yaşayacağınız diğer sorunlar için lütfen iletişim sayfasından bizlerle irtibat kurunuz.

Sohbete bağlanmak için öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Ana Sayfada bulunan Nick ( Takma Ad) alanına bir rumuz girmeniz gerekmektedir. Şifre alanına ise kayırlı kullanıcı değilseniz boş bırakmanız gerekmektedir. Şifre alanı kayırlı kullanıclar tarafından kullanılmaktadır.

Kullanıcı adı girildikten sonra Giriş butonunu tıklayarak sohbete katılabilirsiniz.

Sohbet bölümüne bağlandıktan sonra yapmanız gerekenler nelerdir? Öncelikle genel bölüme bir mesaj yazmak istiyorsanız aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi yazınızı yazdıktan sonra enter tuşuna basarak genel alanda sohbet edebilirsiniz.

Sohbet odası değiştirmek için, üst alanda bulunan menülerden Başka Odaya Gir seçeneğini tıklayarak oda değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adı yani nickinizi değiştirmek için, üst menüler alanından nickinizi değiştiri tıklamanız yeterli olacaktır.

Özelimi kapat alanı, eğer diğer kullanıcıların size mesaj yazmasını istemiyor iseniz kullanılmalıdır. Sadece sizin istediğiniz kişiler size mesaj yazabilir.

Keyifli sohbetler dileriz, diğer yaşadığınız sorunlar için yetkili kullanıcılarımızdan ve iletişim alanından bizlere sorularınızı yöneltebilirsiniz.